Iryna Gerashchenko: "Війна вбила маму Наташи. Під час обстрілу на околиці..."

Iryna Gerashchenko в facebook:

Війна вбила маму Наташи. Під час обстрілу на околиці Маріуполя мама закрила собою свою дівчинку, й загинула... Наташа втратила ногу й пережила страшний для свого віку стрес, вона не може жити у рідному місці, де іх родина до путінськоі агресіі була такою щасливою. Золота дівчина Мария Ионова опікується родиною Лафазан, Наташею, іі татом. Маша попросила своїх друзів на день народження зробити внесок для майбутнього будинку Наташі. І ось сьогодні це сталося- Наташі і іі тато мають нове житло. Щастя ім в новому домі, ми всі були раді долучитися Об этом сообщает zorro-press.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазвичай такі речі соромлюсь писати , але сьоголні хороший день, не можу не поділитися. щаслива, бо нарешті, певною мірою отримала подарунок на свій день народж ... ення ! Оформили купівлю-продаж землі і будинка для Наташі Лафазан і іі Тата Олександра . Мордор зробив свою жахливу справу , але намаємось потрошку виправити ситуацію , і розпочати нову сторінку в житті Олександра і Наталі. . Вони в даний час перебувають в Словенії, міняють деяку деталь Натусі. Я особливо вдячна меру Маріуполя, пану Бойченко, який левову частину фінансування взяв на себе . Також, давньому другу , Ігорю Кудрявцеву, який знайшов будинок і все організував документально, і частково фінансово. Я щиро вдячна своїм друзям , Iryna Gerashchenko , Lana Zerkal , Світлана Войцеховська , Ivanna Klympush-Tsintsadze , , Олена Кондратюк , Ірина Луценко , Ніна Южаніна , Ірина Фріз, Альона Мотузко, які зробили свій внесок мені в день народження для Наталі. Я вдячна чоловіку, який вже три роки з радістю відповідає на всі потреби, що стосується інших дітей або військових.

Дуже затишний будиночок Бровари, поруч хороша школа. Освіта -це головне, Наташенька дуже старанна дівчинка. Ми всі дуже раді і маємо надію , що життя в новому будинку принесе Родині Лафазан радість, щастя! А Ми завжди будемо поруч!Iryna Gerashchenko
Iryna Gerashchenko
Iryna Gerashchenko
Iryna Gerashchenko
Iryna Gerashchenko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя