"Газпром" стверджує, що "Північний потік-2" буде закінчено за 4-5 тижнів


На завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" потрібно ще 4-5 тижнів, сказав журналістам в кулуарах "Російського енергетичного тижня" глава ради директорів "Газпрому" Віктор Зубков

Про це повідомляє російське агентство ТАСС. Об этом сообщает tataram.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Нам треба 4-5 тижнів, щоб закінчити все, тому у нас є ще листопад — грудень, це два місяці, вісім тижнів. Ми ще вкладаємося", — сказав він, відповідаючи на питання, скільки часу потрібно "Газпрому" на завершення будівництва.

"Якщо не отримаємо (дозвіл від Данії), ми обійдемо через нейтральні води", — сказав він, додавши, що прокладку все ж доцільно здійснювати ближче до Данії.

"Не можу сказати, чи буде критичний момент (для термінів проєкту). Газопровід буде в будь-якому випадку добудований. Ми закінчимо його", — резюмував він.

Як повідомлялося, судно Solitaire, яке прокладає труби "Північного потоку-2" по дну Балтійського моря, наближається до кордону з Данією, яка є єдиною країною, що досі не дала дозвіл на прокладання газопроводу.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/quotgazpromquot_stverdzhuye_scho_quotpivnichnyy_potik_2quot_bude_zakincheno_za_4_5_tyzhniv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя